
Dier en mens beïnvloeden elkaar of je dat nu wilt of niet. we vormen één energieveld en hoe hechter onze band met de dieren is, hoe sterker we elkaar beïnvloeden. Het kan zijn dat de dieren klachten van ons gaan overnemen. Of ze gaan bepaald gedrag laten zien die erg resoneert met ons eigen gedragingen. Daarom biedt ik nu ook duo consulten aan. Dan kunnen jullie gezamenlijk werken aan bepaalde thema’s om zo samen meer in balans te komen en ons band nog meer te versterken. Dieren willen ons graag helpen, daarom zijn ze op ons pad gekomen. |
De dieren kiezen er op een hoger niveau van bewustzijn voor om zo dicht bij ons te leven. Het helpt ze te groeien en ze helpen ons ook te groeien. En groeien betekend je trauma s helen om zo meer licht in je hart te kunnen toelaten. En mens en dier hebben vaak voordat ze überhaupt ter wereld kwamen een zielsafspraak gemaakt om elkaar te helpen. Vaak trekken mens en dier met dezelfde trauma s elkaar sterk aan. De soort emoties die weggestopt zijn kunnen verschillen. Het gedrag of fysiek problemen kunnen verschillen. Toch is er een soort overeenkomst in de manier waarop jullie gekwetst zijn, die je herkent in je dier. Daarom trekken jullie zo naar elkaar toe. En jullie zijn samen om dit te genezen. En als dat gebeurd voelt dat als een wonder. Fysiek klachten verdwijnen en negatief gedrag wordt omgebogen tot positieve emoties en gedrag.
Omdat mens en dier in dezelfde energetische bubbel zitten met elkaar kan het soms zeer waardvol zijn om een duo healing en reading aan te vragen. Dan gaat de healing ook dubbel zo snel en veel diepgaander en dieren willen daar graag bij helpen. Wat doe ik? Ik zoek contact met dier en met de energie van de eigenaar. Ik vraag of er een gezamenlijk pad is, waarin kunnen jullie beide gaan groeien, waar zit het trauma in en wat is er nodig in jullie dagelijkse leven? Vervolgens ga ik jullie beide opschonen. Niet alleen het aura en jullie energetische lichaam maar zeker ook de koorden die tussen jullie lopen. Er gaan namelijk vaan energetische koorden over alle chakra s heen liggen die verbonden zijn met een bepaald thema. Het thema blijft zich dan eindeloos herhalen tussen jullie. Bijvoorbeeld het paard ervaart angst en slaat op hol, de eigenaar ervaart daardoor angst en door de angst van de eigenaar wordt het paard nog banger. Of de hond valt uit. Het baasje wordt radeloos en boos op de hond. De hond wordt nog agressiever en valt nog vaker uit. Of het dier is claimend en is niet bij je weg te slaan. Je krijgt het gevoel dat het nooit genoeg is dat je het dier steeds meer liefde een aandacht moet geven. Het wordt steeds erger. Dus dat emotie koord ga ik weg halen. Daarna vul ik het energetische gat dat daardoor ontstaat met licht en onvoorwaardelijke liefde zodat de band tussen mens en dier weer hecht en gebaseerd op liefde wordt. Het is niet zo dat dat in een keer klaar is. Mogelijk is er ook sprake van zielsverlies en moeten zielendelen terug gehaald worden of is er sprake van een zwak eerste chakra en is er aarding nodig. Of zit veel niet eigen energie in jullie aura en energetisch lichaam. Er kan van alles aan de hand zijn. Maar fijn als jullie gezamenlijk weer de weg in kunnen zetten naar groei en welzijn. Dat samen met je dier doen is heel fijn en waardevol en dieren voelen zich gezien en gehoord in hun taak ons te helpen. Jullie helpen daardoor elkaar.